11.08.2012

7 Ayakkabı kutuları ------> Dekoratif kutular (SHOE BOXES TURNS OUT AS DECORATIVE BOXES)

        Ayakkabı kutularını hiç atamam çünkü benim ıvır zıvırlarım bitmez. Ivır zıvırlarıda ortadan kaldırma amacıyla da gerçekten çok kullanışlılar. Artık heryerde satılıyor güzel güzel desenli kutular özellikle IKEA'da çok görüyorum ben ama IKEA'da sırf desenini beğendim diye 2 tane karton kutuya da 30 TL vermeye kıyamıyorum ben açıkçası. Zaten birşeyler yapmayı, elimdekileri değerlendirmeyi çok seviyorum, e ayakkabı kutularını da atamıyorum o zaman neden kaplamayayım? :D Desenler güzel olunca da çok dekoratif duruyor. İşte yaptıklarımdan birkaçı..
I never throw away the shoe boxes because thre is always a mess to picking up. And they're so handy for this reason. They're selling beautiful patterned boxes at everywhere, especially at IKEA but i refuse to pay 30TL for two paperboard boxes because of that i liked the pattern. Already i love to create something and recycling and i can't throw away the shoe boxes then why wouldn't i cover them? :D They look so decorative if the patterns are pretty. Here are some of i did..  

         these 3 on the coat stand took so much mess in them :) and they look pretty. and the at the shelf...

Bu da yemek takımının kutusuna, eşimin 3 t-shirtine, benim 1gömleğim,bir ayıcıklı pijamama ve en az 2 kg vermeme mal olan patchwork craft malzemeleri kutum :)ATAM...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe