16.08.2012

102 ÇEKİLİŞİM VAR HAAANIIMMMM!!

Çekiliş 10 Eylül tarihinde sona erdi...


ÇATI KATI  ilk çekilişini gururla sunar! TA TA TA TAAA...

 
 Not: Çekilişe bu şirin şey dahil değildir nokta :P          Çekilişime özellikle çok sevdiğim şeyleri koymaya özen gösterdim umarım siz de seversiniz..Bu cici hediyeleri kazanmak için herkesi çekilişime bekliyorum!!!


Ojelerin renkleri birbirinden tatlı. Özellikle pembe olan benim favorim olduğu için onu da vermek istedim. Çantamdan hiç ayırmadığım hatta arabanın torpido gözünde bile bulunan ojem :) Mor ve mint rengini de çok uyumlu bulup çok severim.  Nivea temizleme sütü; yanlışlıkla normal ve karma ciltler için olanının almışım, benim cildim kuru ve hassas olduğu için memnun kalamadım dolayısıyla sadece 1kez kullandım arkadaşlar onu da kullanabilecek birine vermek istedim . Caldion'da parfümüyle aynı kokulu duş jeli. 8li far özellikle simli gibi olan bronz-altın rengi arası olan farı çok çok güzel siz de deneyin istedim :)


 Mini pedikür kiti, yıldız küpeler, cici bir yüzük ve benim yapmış olduğum bir bileklik. Çorap ne alaka derseniz o kadar beğenmişim ki rengini gidip aynı çoraptan 3tane almışım :) Sonradan farkettim tabii. :)
Şimdi gelelim çekilişe katılma koşullarınaaaaa:

  • Blogumun takipçisi olmanız 
  • Çekilişi blogunuzda duyurmak (bir resimle beraber )
  • Facebook ve Twitter'da da çekilişi duyurmanız 
  • Linkleri yorumlarınız da yazmanız gerekiyor tabi bir de mail adresinizi yazarsanız size ulaşmam daha kolay olur. :)
  • Son olarakta Facebook'ta sayfamı beğenmeniz gerekiyor. (Sağ taraftaki facebook kutucuğunun üstüne geldiğinizde işiniz kolaylaşır)
Kargo tabii ki de kocacığa ait :P
Çekilişe son katılım tarihi : 10 Eylül saat: 13.00

HERKESE BOL ŞANS!!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe