25.08.2012

14 ESKİLERİ ATMAYIN DEMİŞTİMYAA...


Bu aralar üstümde bir üşengeçlik var ki anlatamam. Sanırım çok şeyle ilgilenmem gerektiğinden vücudum bu tepkiyi veriyor. :P Eylül ayında çok yoğun olacağım, kardeşimi de artık İzmir'li yapıyoruz çünkü :) Ege Üniversitesi'ni kazandı pek sonuçtan memnun değil sanırım, hiçbir şeyle ilgilenmiyor ama geldikten sonra burayı çok seveceğinden habersiz. Neyse konuyu dağıtmayayım .:)  Üşenip te fotoğraflarını çekemediğim projelerimden biri de bu sevgili Çatı Katı severlerim. Bu ESKİCİ projemi yapalı birkaç ay oldu aslında ama ancak fotoğraflarını çekebildim ve üşenmeden hemen paylaşayım dedim sizlerle. :))
Böyle ufak raflı bir dolabımız vardı bizim kafemizde arka bahçede atılmayı bekliyordu ben de tabi attırırmıyım onu hemen dedim eşime eve getir onu ben boyayacağım kendi hobi malzemelerim için kullanışlı hale getireceğim diye. :)  İşte öncesi ve sonrası...

Tamamen sprey boyayla boyadım ve seyyar satıcıdan 5 liraya aldığım bu çok sevdiğim resmi de arka planına yapıştırdım.
Ve size daha önceden de SAKLA KAVANOZU işine yarar ;) demiştim hatırlarsanız. İşte o sakladığım kavanozlarımla da daha kullanışlı bir depolama ünitesi haline getirdim bu küçük raflı dolabı.


Kavanozların içinde çeşit çeşit malzemelerim var. Neyin nerede olduğunu biliyorum artık :)Bazı eski kavanozlarımı da birazcık süsleyip püsledim :) Onu da ayrı bir proje olarak anlatacağım ;)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe