8.09.2012

9 HU HUUUUU ... BERABER KAZANALIM MI BEBEEEM ???


Öncelikle ben bu Yazarkafe olayından çok memnun olduğumu dile getirmek istiyorum beyler, bayanlar. Gerçekten bayaa bir getirisi oluyor inanın. Gerisini daha önce de paylaşmıştım görmeyenler için güncelledim buyrun buradan devam...

Sol tarafta ki Yazarkafe yazarı logosunu görüpte merak edenler var şimdi bu nedir ne işe yarar diye ben de açıklayayım dedim. Blogumu ilk açtığım zamanlar da takip ettiğim bir arkadaşımın blogunda haber vermesi üzerine bende Bumerang'a üye olmuştum. Bumerang'a üye olduğunuz zaman yazılarınızı Yazarkafe'ye gönderip daha fazla okuyucuya ulaşabiliyorsunuz yani kısacası Yazarkafe, Bumerang üyesi web siteleri ve bloglardan seçilen faydalı ve ilginç içerikleri okuyuculara tek bir noktadan ulaştıran bir platform.


Daha fazla okuyucu demek daha fazla tıktık demek, daha fazla tıktık daha fazla trafik ve daha fazla takipçi demek anlayacağınız üzere. ;) Ayrıca Bumerang teklifleri sayesinde para kazanıyorsunuz. Yani severek yaptığınız bir şeyden para kazanıyorsunuz! :)

Tabi tüm bunlar için önce üye oluyorsunuz. Ben siteye Platin üye olarak kabul edildim şanslıyım ki. Üyelik tipiniz Bumerang editörleri tarafından blogunuzun ya da sitenizin şablonuna ve içeriğine göre belirleniyor. Hala aranızda Bumearng'a üye olamyan arkadaşlar varsa nasıl üye olacağınız ve kampanyadan nasıl yararlanacağınız aşağı da arkadaşlar. Bu verdiğim kod ile üy olursanız ve size gelen ilk teklifi yayınladığınız takdirde ikimiz de 20şer TL kazanacağız. :) O zaman hadi üyen olun !!! 

Benim promosyon kodum : T207245F 
Devamını okusanaaa
Bumerang’dan “İkili Kazanç Sistemi” ile 100 TL Kazan!

Bumerang’dan blog yazarlarının kazancını artıracak yepyeni bir kampanya!
“İkili Kazanç Sistemi”
Bumerang’a arkadaşını üye yap, hem sen kazan hem arkadaşın 20 tl kazansın!Platin” üyemiz isen ve Bumerang’a üye olabilecek web sitesi ya da blogu olan bir arkadaşın varsa şanslısın! Bumerang hesabında sana özel hazırlanmış promosyon kodunu arkadaşınla paylaş, davet ettiğin arkadaşın zaman kaybetmeden vereceğin kodla üye olsun.
Bumerang’a “Platin” üye olarak kayıt olan ilk arkadaşın Bumerang tekliflerini başarıyla yayınladıktan hemen sonra  arkadaşın ve senin bakiyene 20′şer TL yüklensin.
Her yeni arkadaş yeni bir kazanç!
Bumerang’a kayıt olan her yeni arkadaşınla birlikte 20′şer TL kazanma şansın var! Bunun için kampanya kodunu sosyal medya hesabından bol bol paylaşabilir, toplamda 5 arkadaşının Bumerang’a üye olmasını sağlayarak 100 TL kazanabilirsin.

Sosyal medya paylaşımlarında paylaş tuşlarına basarak senin için oluşturduğumuz hazır cümleyi kullanabilir ya da paylaşımlarında farklılık yaratabilir, arkadaşlarının ilgisini çekecek tweet ya da cümleler oluşturabilirsin.
Arkadaşın üye olurken nelere dikkat etmeli?
  • Arkadaşın Bumerang’a üye olurken senin paylaşacağın promosyon kodunu aşağıdaki üyelik ekranına doğru bir şekilde girerek üyeliğini gerçekleştirmeli.
PROMOSYON KODU:  T207245F

  • 20 TL kazanabilmeniz  için arkadaşının aldığı tekliflerden en az birini yayınlaması gerekmektedir. Arkadaşın ilk teklifini yayınladığında hem sen hem de arkadaşın 20 TL kazanç elde edecek.
Dikkat! Bu kampanyamız Bumerang’a ilk defa üye olacak siteler için geçerlidir. Haksız kazanç elde etmeye yönelik davranışlar üyelik iptaline neden olacaktır.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe