2.08.2012

1 Paletlerden kahve sehpalarına...


Eskileri değerlendirip yapılan şeyler her zaman bana ilham vermiştir. Özellikle de birşeyden başka birşey yapmak. En basit örneği küçükken çoğumuz eski kotlarımızdan çanta yapmayı denemişizdir. :) Dikiş konusunda pek marifetli olmasam da bir gün yaparım belki diye ben de saklardım yine kotlarımı ama annem de çaktırmadan atardı ya da verirdi birilerine. Demek ki pekte iyi saklayamıyormuşum. :)
Bu blogun yeni bölümlerinden biri de eskilerden yenileri yapma üzerine olacak, yine elimde birbirinden güzel projeler var. Bunların ilki de paletlerden yapılmış olan orta sehpalar. Bahçeli bir evim olsaydı kesinlikle yapardım bunlardan. Rustik bir hava veriyor ortama. Yapamasam bile 'adamlar ne güzel düşünmüşler de yapmışlar yahu' diyip paylaşıyorum.:)
Malzemeler elinizde olmasa bile başka şeyler yapmak için size ilham vereceğine inanıyorum.                                       Üzerine cam koyulduğu zaman çok şık oluyor...Bu halıdan bende de var hihi.. (IKEA) ,ayrıca sehpa ayakları da yine IKEA LACK sehpalardan alınmış..               Açıkçası ben bunu beğenmedim ama fikir olsun diye yine de yükledim.
1 yorum:

  1. ben de paletlerden çin yatağı yapmayı düşünmüştüm, bu fikirler de harika, özellikle üzeri cam tablalı olana bayıldım!

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe