7.08.2012

2 SUIT UP!

     
Biraz da farklı şeylerden bahsedeyim istedim. Hep kendin yap kendin yap nereye kadar :))

 Cnbc-e hayatıma girdiğinden beri ben de yerli dizi izlemez oldum. Bu sezon Yalan Dünya'yı izleyeyim dedim ama o da bir süre sonra baydı açıkçası. Karakterlerin hepsinin çok keskin özellikleri olması ve sürekli kendilerini tekrar etmelerine katlanamadım artık. Gülse Birsel'i çok takdir ederim  ama oda artık 3 saatlik senaryolar yazmaktan vazgeçse çağa ayak uydursa iyi olacak. Tüketici bir toplum olduğumuzu unutmamak gerek. Her şey elimizin altında ve hemen tüketebildiğimiz için çok çabuk ta sıkılıyoruz. 20 dk ya da 40 dk artık ideal dizi süreleri. E alışınca da öyle oturup yerli dizileri izleyemiyorsunuz saatlerce...
Neyse benim gibi yabancı dizileri takip edenleriniz zaten çoktur. Bilenler varsa yayın başlığının Barney Stinson  (How I Met Your Mother adlı diziden bir karakter) 'dan alıntıdır. :)) Son birkaç yıldır Vampirler, kurt adamlar ve diğer supernatural yaratıklarla ilgili diziler moda olsa da artık artık herkes gibi ben de farklı şeyler aramaya başladım. Son favorim Suits adlı dizi. Bir avukatlık firması, zeki bir çocuk ve mentor'u, firmada dönen olaylar vs. 40 dk'lık bir dizi, her bölümü sonra ki bölümü merakla beklemenize yol açıyor. Eşimle biz kısa sürede bağımlısı olduk. Kısacası güzel bir dizi, tavsiye ederim arkadaşlar :))

İzlemek isteyenler için link: http://www.yabancidiziizle.com/premium/suits-1-sezon-1-bolum.html2 yorum:

  1. Ben de favori dizilerimi bitirmiş yeni bir dizi arıyordum, çok iyi oldu bu post:)
    Bu diziyi merak ediyordum ben de başlayayım artık, komedi türü sevenlere diğer bir tavsiyem The Big Bang Theory. Bu diziyi rekor bir hızla hemencecik bitirdim ne yazık ki umarım Suits bu ihtiyacı karşılar:)
    Sevgiler..

    YanıtlayınSil
  2. Ne iyi denk gelmiş o zaman bu post çok sevindim canım :)) ben de dizi çook bir dizi sever olaraktan big bang teoriyi de bitirmiş olduğumu söylemekten gurur duyarım :P O zaman ben dizi postlarına devam ediyorum takipte kal öptüm ;)

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe