29.09.2012

3 1havalar'dayım ki sormayın!

Merhabalar sayın okur. Bugün sizler için farklı bir konu seçtim. Size severek takip ettiğim bazı web siteleri ve uygulamalardan bahsetmek isterim.
Bloglovin' ; Bir takip mekanizması gibi düşünün.  Her gün takip ettiğiniz blogları bloglovine üye iseler siz de üye iseniz takip etmek çok daha kolay. Google reader da fena değil bu konu da ama orası çok kalabalık bak bak bitmiyor :) Bloglovin' tarayıcınızın n soluna minik bir + ekliyor şayet takip ettiğiniz siteler, bloglardan biri bir post yayınladığında +1 diye çıkıyor. Ben seviyorum kullanımı çok rahat ve yalın. Bloglovin'i gördüğüm her blogu, siteyi,  takip ediyorsam eğer bloglovin'lede takip ediyorum muhakkak, gerçekten çok rahat oluyor..


1havalar ; Meşgul kadının yeri. Her geçen gün artan ilgimle ve merakla yeni postları beklediğim, herkesin katılabildiği bir kadın blogu. (10marifetçiler bilir:) Bilgisayarımı açar açmaz ilk açtığım sekmelerden biri (diğerleri fb, blogum, bumerang vs.. ) :)) Çok eğlenceli postlar olabiliyor, okurken çok gülüyorum. Özellikle zulaltan, shane, peritozu ve cherry blossom girl favorilerimden. İsteyen üye olup 1havalar blog kriterlerinde postlarını yayınlayabiliyor arkadaşlar. Hatta peritozu'nun bayınılası erkekler konu başlıklı serisini ben de blogumda yapmayı düşünüyorum gerçekten çok eğlenceli. :) Ben sanırım yazmaktan çok takip etmeyi seviyorum. 1havalar'da duygun ismiyle beni bulabilirsiniz ;)


10marifetTürkiye'nin en büyük hobi ve elişi blogudur. Herkes katılabilir. 1havalar gibi buraya kendi yaptıklarınızı gönderebilir büyük beğeni toplayabilirsiniz. Editörleri aynı zaten. 10 marifet şu an daha geniş kitleye hitap etse de 1havalar 'ında zamanla böyle büyük kitleye ulaşacağına inanıyorum. Yine duygun ismiyle beni bulabilirsiniz. Ayrıca 10marifet sergisi 'ni de kaçırmayın derim İstanbul'dakiler, benim yerime de gezin tozun alışveriş yapın ;)

Yazarkafe ; daha önce de bahsetmiştim burada. Yazılarınızı yüz binlere ulaştıran platform. Yazarkafe.com, Bumerang üyesi web siteleri ve bloglardan seçilen faydalı ve ilginç içerikleri okuyuculara tek bir noktadan ulaştıran bir platformdur. T207245F koduyla üye olduğunuz takdirde hem trafik kazanıyorsunuz hem de beraber para kazanmaya başlıyoruz.Instagram ; Bildiğiniz üzere akıllı telefon uygulaması. Profesyonel bir fotoğraf makinesine sahip olmadığımdan, elimdeki makinenin de bozuk oluşundan, çalışır olsa bile hiç bir zaman yanıma almayı akıl edemediğimden ve artık telefonların da güzel fotoğraflar çekebildiğinden dolayı blogum için fotoğraf çekitğimde dahi bu uygulamayı kullanıyorum. Çoğu kişi çoktan haberdardır zaten bu uygulamadan ama bilmeyenler de muhakkak vardır. Tavsiye ederim kullanın ;) Insatgramda beni duyguuygun adıyla bulabilirsiniz ;)

Şimdilik bu kadar.
Sevgiler...

Gelecek konular whats app, pinterest, shazam, vb vb vb.....

3 yorum:

  1. instagramı çok seviyorum ama kullanamıyorum pek çunku internete cepten bağlanmayı sevmiyorum :)

    YanıtlayınSil
  2. Bilgilendirme için teşekkürler Duygu :)

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe