8.09.2012

8 Yaka kolyemsi farklı bir kolye...


Dün bir etamin ipi alayım bir de şu zımbalardan sorayım diye girdiğim tuhafiyeden her zamanki gibi başka bir sürü şey alıp çıkmıştım. Zımba yine bulamadım yani ben onu buluncaya kadar bıkcaz zımbalardan modası geçecek.. Yine boncuk, dantel vs bir sürü alakasız şey aldıktan sonra eve gelince aklıma şu yaka kolyeler geldi, bir sürüde değişik malzeme almıştım. E dedim ben de yapayım bir tane bakalım  ne çıkacak ortaya..
Her neyse işte 25544548 saatlik uğraşın sonucunda ortaya bu çıktı. Neden dikiş öğrenmediğimi, öğrenmek istemediğimi tekrar hatırlamış oldum. İpliğin sürekli düğüm düğüm olması, iğneye tekrar tekrar ip geçirmeye uğraşmayayım diye 200 mt iple dikmeye çalışmam vs sonuç olarak dikişte benlik iş değil arkadaş! Yapanlara da Allah sabır versin.. Zaten kafamda kurduğum kadar da güzel olmadı bu en azından hiç benim tarzım olmadı yani. İlham bu aralar pek kapımı çalmıyor küstü herhalde bana.Öyle işte. :/


Ucuna biraz ışıltı katsın diye kullanmadığım bir küpenin ucunu taktım hakikaten baya değiştirdi.En dıştaki tül gibi malzeme lastikli olduğu için gergin olduğunda yamuk yumuk duruyor ama takılınca daha düzgün duruyor.

8 yorum:

 1. Bence cok ciddiyim cok hos olmus. Beyaz basic birseyi bile inanilmaz degistirir. Sen kendini yabana atiyorsun gibi sanki??

  boyaynasiyansimacisi.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 2. Ellerine sağlık ne kadar hoş olmuş:) Yardımcı olabilirsem zımba gördüğüm tek yer http://pelinizi.blogspot.com/ canım:):):)
  http://photoandfashion-diy.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. vala çok yardımcı oldun canım! fiyatlarıda uygunmu hem değerlendireceğim bunu çok saol

   Sil
  2. Bol bol DİY bekliyorum senden ona göre :):):)

   Sil
 3. Bence çok güzel olmuş, güle güle kullan:)

  YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe