30.09.2012

1 GÜNDELİK YAZILAR : YAY!!


Çoook yorgunum bugün, bütün gün bu moddaydım. Hadi dedim bir şeyler yazayım bloga aslında aklımda bir kaç konu var yazacağım ama bir türlü mecal bulamadım yazmaya sabahtan beri ancak tık tık yapıyorum. :) Neden yorgunsun derseniz çok iş yapmışlığımdan falan da değil hani dünden kalmalıktan birazcık :) Dün arkadaşlarla hadi fasıla gidelim dedik, geceyi de çok geç bitirdik. Öğlene doğru kalkmış olsam da hala daha yorgunum. Neyseee.
 Nihayetinde Facebook'ta gördüğüm Supernatural resmi beni kendime getirdi birazda olsa. Daha öncede dediğim gibi dizilerim başlıyor çok mutluyum artık pijama, terlik, tv moduna geçebileceğim için. Supernatural'ın başlamasına da 3güncük kalmış haftalardır geri sayım yapıyorum zaten :)


Gününü değiştirmişler sanırım eskiden Cuma günü yayınlanırdı bizde cmt sabahları kahvaltı ederken izlerdik hemen. Şimdi perşembeleri izleyeceğiz sanırım. Aslında dizi yılan hikayesine döndü bir bakıma kaç sezon oldu bitmek bilmedi geçen sezonu da o kadar iyi değildi aslında artık biter herhalde diyorduk ki dizinin onay aldığını duyunca çok sevinmiştim. Sanırım Winchester kardeşlerin sevenleri çok bitiremiyorlar diziyi bir türlü. :) Bitmesinde zaten Dean'i izlemekten hiç sıkılmıyorum ben de :) Meleğimiz Castiel'ı da ayrı bir seviyorum tabi.. Ço9k yakında gelecek aşık olunası erkekler serisinin başında Dean'i görürseniz de şaşırmayın! ;P
Neyse yeter bu kadar Supernatural konuyu değiştirelim artık.


Bu kolye.. Gördüğünüz gibi sadece halkaları birleştirip yapılmış. Bir iki kere yapma girişiminde bulundum ama fenalık geldi. Oysa çok basit ve güzel gözüküyor ama halkaları ekle ekle bitmiyor. Yapmak isterseniz sakın küçük halkalarla uğraşayım demeyin bulabildiğiniz en büyük halkalardan alın onunla yapın. Ben çok istedim ama yapamadım..

Angry birds manikürü. :) Çok sevimli ama değil mi? Oyunun fanlarından biri de Ali'ydi. (eşim) Hiçte sevmez aslında oyun oynamayı ama.. Telefonumun sürekli şarjını bitirip duruyordu, elinden alınca da kızıyordu, ben de çözüm olarak  tablete yükleyip verdim 'al bundan oyna' diye. Hiç beceremediği dokunmatik olayını ondan sonra çözüvermişti ama ben 'bak ne şirin oyunmuş' dediğim güne çoktan nalet etmiştim..  Neyse ki çok çabuk bitirdi büyün serileri de kurtulduk . :)


Milyon tane olan şallarım ve fularlarım için böyle bir çözüm arayışındayım. Bu askı çok hoşuma gitti aslında, çok derli toplu. Bulursam hemen edineceğim bir kaç tane.


Bu da bugün Facebook'ta denk geldi. Kendin Yap sayfası paylaşmış. Çok güzel ve şirin bir fikir, hemen aklıma kazıdım ve Ali'ye de göstereceğim servislerine muhakkak eklesin diye. Bu arada daha önce söylemiştim herhalde. Bizim bir cafemiz var Küçükpark'ta, İzmir'liler bilir. İsmi Bab-ı ali , herkesi beklerim!!! Yavaş yavaş mutfak işlerine de girmeye başlıyoruz bu dönem de şefimiz de hamarat kocacım. Adam benden marifetli valla ne yalan söyleyeyim :) Arada beni de çalışırken görebilirsiniz çok sık olmasa da :)


Watsons'ın kataloğunda bunu görünce hemen kaptım tabi. Bir rimel + kızaklı göz kalemi 13.99. Rimelini çok beğenmedim açıkçası fazla sıvı gibi ama kalemi güzel bu fiyata da kaçmaz derim bir deneyin.


Üstünde yazdığı gibi çokta hacim vermiyor .


Ojeleri sürüp anında bozdum ona bakmayın ;) Rengini göstermek istedim çok tatlı. Ama bence bu fotoğraftaki en önemli şey parmağımın kenarında ki ben. :P Derler ki avucunun için de ben olan güzel yemek yaparmış. Benimkisi biraz dışarıda kalmış ama olsun, ayrıca avucumun içinde de minicik bir benim var biraz silik gibi olsa da avuç içinde ki ben bendir diyorum! :P


Bu aralar etek hastası oldum sanırım,sürekli etek alıyorum ve etek giyiyorum. Bunun da rengini çok beğendim ve bu ayakkabılarımla da çok cici oldu bence. Bu ayakkabılarında rengini ve ışıltılı olmasını çok seviyorum.


Bu da kaç ay önce yaptığım bir DIY projesi. Üşenmekten bir türlü fotoğraflayıp koyamıyordum. Daha sonra nasıl yapıldığını da anlatacağım. Bu boş hali daha fazla şeyler asacağım on da şimdilik daha çok düğün hatıralarımız var üstünde. Boş duvarlar ve kullanılmayan çerçeveler için hoş bir fikir değil mi sizce de?

1 yorum:

  1. Hım sanırım ben de en az senin kadar üşengecim :] Baksana bir fermuar almaya bile gitmedim henüz. :( Puff.. http://www.bayanbilen.com/2012/10/gunce-54-birazck-ozur-birazck-sinir.html işte buradan cevap vermek istemiştim yorumuna ama görmedin heralde :]

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe