19.09.2012

22 Tembel Bloggerlar


Geçen hafta bir Mim postu hazırlamıştım hatırlarsanız burada. İlk defa mimlenmiş olmanın verdiği kıvançla hemencecik soruları cevaplamış mimlemelerimi de yapmıştım. Ama ne yazık ki
beklediğim performansı alamadım bazı blogger arkadaşlarımdan. Tamam vaktiniz yoktur ya da sevmemişsinizdir bu mim olayını belki ama en azından bir yorum yap be arkadaşım ben yapmayacağım falan diye yani bu kadar da tembel olma. Ben şahsen bizzat kendim bu mim olayını pek bir sevdim çünkü karşımızdaki insanı birazda olsa tanıma fırsatımız oluyor bu sayede, eğer ilgileniyorsanız tabii..
Bir de şu yazdığınız hiç bir yoruma cevap vermeyenler var ama her gün birkaç bloga giripte adresini yayınlamaya üşenmiyorlar onlara zaten oldum olası kılım.. Olm madem takipçin olayım istiyorsun bari biraz ilgilen benle, sev beni..:P  Çok duygusuz geliyor bana ne biliyim..  Ben elimden geldiğince ya da cevap vermem gerekiyorsa hemen hemen her yoruma cevap veririm. Zaten blogun bir amacı da insanlarla bir şeyler paylaşmak değil mi yani..
Neyse sonuç olarak kimse istemediği şeyi yapmak zorunda değil tabi ki ama biraz ilgi de karşındakini de mutlu eder seni de tembel blogger ;) Bu benim görüşümdür ama bir çoklarının da düşüncelerini dile getirdiğime eminim.. Haddimi aşmamışımdır umarım sayın okur.. Aştığımı düşünüyorsan da uleyn benim blogum benim düşüncelerim der çekilirim zaten! ;)
İyi günler dilerim..
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe