7.10.2012

5 GÜNDELİK NOTLAR : ÖDÜLLER VS..


Selamlar şekerparelerim!! :P Çok sevdim ben bu şekerpare olayını yaa şaka maka, amerikalıların pumpkin den iyidir bence o nedir öyle bal kabağı :)) YA da honey - balım . Honey diyince kulağa hoş geliyor hani.. :) Ama bende şekerimi severim en çok burda pek kullanmasam da insanlar laubalice görürler mi acaba diye.. Aman neyse saçma sapan uzattım yine..

En en öncelikle beni ŞEKERPARE si ilan eden, etmeyen, yazdıklarımı okuyan, yorum yapan, ihmal etmeyen şekerparelerime koccaman öpücükler ve teşekkürler!!! Bu blog olayını her geçen gün daha çok sevmeye başladım tabii ki bu sizler sayesinde.. Okuyup ta yorum yapmayanlara da teşekkürler ama onlara öpücükler yok :P Her neyse sevgili Nurdan hanımcığım saolsun çok güzel bir şeye vesile oldu benim fikrimce. Bakıyorum olayı anlayıp ta vakit bulan herkes ödüllerini dağıtmış hemen, oradan oraya yayılmış ve bu birçokları için güzel arkadaşlıklara da vesile olmuş, tanışmayanlar tanışmış, bağlar kurulmuş... Tekrardan svgili Nurdan hanıma teşekkür ediyorum hepimizi bu duygu seline boğduğu için! :)

2.si kızlar ben orada o kadar yazmışım etmişim ama bakıyorum ki çoğunluk sadece ödül kısmına odaklanmış ta gerisini unutmuş :) Ben ne dedim size orada ödüllerden önce? Çok güzel ve kadınlara özel bir platform kurulmuş, takip edin ihmal etmeyin demedim mi? Demedim mi??? Adres şu tekrar hatırlatıyorum: http://bendeonudicektim.blogspot.com/ Hemencecik takibe alın kızlar, bu blog çok güzel amaçlarla kuruldu ve hepimize çok faydalı olacağına inanıyorum içerikleriyle, kaçırmayın o yüzden! Demedim mi demedim mi dedikçe de aklıma Mevlana'nın şiiri geliyor, eşim saolsun Ezel dizisi ve diziyle alakalı her şey bizim ilişkimizle de alakalı biraz onu da daha sonra anlatırım.. Yılmaz Erdoğan'dan son birkaç yıldır pek haz etmesem de videosu şu... Demedim mi...


Sanırım yıllardır uzun soluklu olarak izlediğim (ki onun da 2. sezonu sarmadı ya) tek yerli dizi Ezel'di. (1 erkek ! kadın hariç tabi..) Gerçekten ilk sezonu çok ilgi çekiciydi ona da herkesin methetmesi  üzerine internetten başlamıştım. Yalan Dünya'yı ara ara izledim oda iyi, hoş, yine aykırı ve abartı karakterler. Bir gülüyorsunuz iki gülüyorsunuz üçüncü de artık bayıyor yani. İlk izlediğimde Nurhayat karakterine özellikle bayılmıştım ama birkaç bölüm sonra hepsi sizi gıcık etmeye başlıyor yani, ne biliyim aykırılıkta bir yere kadar.. Belki de yerli dizilerimizin artık çok uzun soluklu olmamasının sebeplerinden biri de budur yani ne biliyim.. Tüketici toplumu yani, yenilikleri seviyoruz ama çok çabukta sevip tüketip bıkabiliyoruz yani.. Birde çok uzunlar yaa .. Reklam araları hele zaten beni fıtık ediyor 20 dk reklam veriyorlar yaa.. Ben son birkaç yıldır ya netten ya da indirip izlmeye alıştığım için her şeyi artık reklamlara tahammül edemiyorum açıkçası.. Bir de 2 saat diziye de odaklanamıyorum bayıyor yani..
Nyese konudan konuya atlaya atlaya uzatmışım lafı, niyetim herkese teşekkür etmekti, tekrar ve teker teker yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilmeden burada dile getiriyorum ve son olarak ta çok sevdiğim OLACAK O KADAR'dan Oya Başar'ın repliğiyle bu yazıma son veriyorum..
                      BENİ İZLEYİN ANACIĞIIMMMMM!!!5 yorum:

 1. :))) Çok eğlendim bu notu yazmaya gelene kadar :)
  Çok yaşayın emi Duygu :))))
  İyi Pazarlar!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. :9 teşekkürler Nurdan hanım!
   size de mutlu pazarlar!!! :)

   Sil
 2. SEN BENİM ŞEKERPAREMİ GÖRDÜNMÜ :) http://modadakankan.blogspot.com/ SAĞ TARAFTA...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. :S:S:S:S şimdi gördüm! Çok çok çok saol tatlım benim yaaaa!! hiç gerek yoktu bak şimdi çok şımarttın beni :S:S

   Sil
 3. Canim yaa hayatimin en en yogun haftasonunu geciriyorum. Yaziyi yazacagim aklimda. Gecikme icin kusura bakma

  YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe