5.10.2012

41 GÜNDELİK YAZILAR: SAY WHAAAAAT !!


Selamlar Çatı katı takipçileri. Bugün sizler için 2 duyurum olacak. Ama öncelikle belirtmek istiyorum ki bugün benim benim için kazançlar ve kayıplarla dolu bir gündü, ilginçti yani.. :)
Öncelikle bugün Bumerang'tan harika bir ödül kazandım.  BumerangDeneyimGunleri kapsamında bu kez Dialog Anlatım & İletişim Merkezi’nde sertifikalı  ” Nefes, Bedenle Tanışma ve Etkili Beden Kullanımı Eğitimi” nde bloggerlamızla biraraya geliyoruz. diye kaç gündür twitterdan ve facebooktan paylaşım yapıyorlardı. Ben de bir şansımı deneyeyim dedim sadece bir soru sordular ve doğru cevabı verenler arasında talihli olanlardan biri de benmişim ne yazık ki.. Ne yazık ki diyorum çünkü bu sertifikalı eğitim İstanbul'daymış ve katılamayacağım. Hem sevindim hem de üzüldüm bir an da telefonda şaşkınlıktan ne diyeceğimi bilemedim. Keşke birine hediye edebilir miyim diye sorsaydım diye sonradan aklıma geldi, olsaydı artık İstanbul'da ikamet eden sizlerden birine verirdim hakkımı ne güzel :/ Ama bunun dışında sürekli hediyeler veriyorlar üyelerine, kitap çekilişleri oluyor sürekli mesela henüz kitap kazanamadım ama en azından şansım açılmış onu görmüş olduk :P Bumeranga üye olmak istiyorsanız bu kod ile üye olun beraber kazanalım ;) T207245F

Şimdi gelelim duyurularaaaa !!!!

1.si duydunuz mu bilmiyorum ama BÜTÜN KIZLAR TOPLANDIK biz! Sevgili biricitconsungunlugu ve jennybravo biz kızlara özel bir blog açmışlar ve hepimizi davet ediyorlar! Sadece kadın blog yazarlarından oluşan, kadınlara özel, içinde kozmetikten, yemek tariflerine kadar, aşktan günlük yaşama kadar, sadece kadınsal bilgilerin, başımıza gelen herseyi yazabileceğimiz bir blog oluşturma amacıyla açılan bu harika bloga sizleri davet ediyorum. Kızlar iş başında! Katılmak için buraya tık.

2. duyurum ise ve beni çok mutlu eden haber is Nurdan hanımcığımdan geldi!
Bugün 'üff eğitime de gidemiyorum, 10marifet sergisine de gidemiyorum puff' diye düşünürken Nurdan hanımdan bana gelen mesaj ve bana ödüller vermesi öylesine mutlu etti ki beni anlatamam.Bir koltuklarım kabardı bi kabardı ki söylemeden edemeyeceğim :) Yukarıda ki video ne alaka derseniz işte şimdi oraya geliyoruz. Bu Nurdan hanımın mesajına verdiğim birebir tepkiydi. Çok sevindim gerçekten ve çok teşekkür ediyorum Nurdan hanımcığıma buradan, ben de çok seviyorum sizi ve blogunuzu daha nice ödüllere inşallah! :)  İşte Nurdan hanımın beni layık gördüğü ödüller : 

Nurdan hanımın şekerparelerinden biri olmaya hak kazanmışım :) Teşekkür ederim ve gerçekten çok lovely bir blogum var biliyorum bunu inkar edemeyeceğim. :P (annem olsa Haspam seni derdi şimdi bu sözüme karşılık bir an duyar gibi oldum:) bu arada Nurdan hanımın blog adresi : http://nurdanishere.blogspot.com/ Çok tatlı, çevreci ve çok yönlü bir bayan, blogunu da çok seveceğinize eminim. O zaman tıktıklarımızı esirgemeyelim lütfen. ;)  
Şimdi sıra geldi daha da heyecanlı kısıma!! Şimdi benim de bu nacizane ödülleri sevdiğim bloggerlara dağıtmam gerekiyor işte en zor ve en heyecanlı kısmı.. Bunlarda benim şekerparelerim :)

               AND THE WINNERS ARE : 

http://modadakankan.blogspot.com/
http://kndnyp.blogspot.com/
http://www.bayanbilen.com/
http://kirmizikralice.blogspot.com/
http://peschkir.blogspot.com/
http://rebeltakipte.blogspot.com/
http://merveguclu.blogspot.com/
http://guzelliknehri.blogspot.com/
http://photoandfashion-diy.blogspot.com/
http://uniqueideas2012.blogspot.com/
http://kozmetikdelisikedi.blogspot.com/
http://benimistanbulum-ella.blogspot.com/
http://ecegurbuz.blogspot.com/
http://www.berrilla.com/
http://biricitinyeri.blogspot.com/
http://designbydg.blogspot.com/
http://colorante-bea.blogspot.de/
http://sepsekerinfikirleri.blogspot.com/
http://mujganinevhali.blogspot.com/
http://zeynepin-bebegi.blogspot.com/
http://www.minikyengec.com/

Hadi bakalım güle güle kullanın kızlar bol keseden dağıtın sizde! Burada yazan yazmayan herkesi, hepinizi çok seviyorum ve kocaman öpüyorum!!

NOT: Bana 2. bir TEMBEL BLOGGERLAR YAZISI YAZDIRMAYIN KIZLAR ona göre hııııı!! :)))))))
ve BÜTÜN KIZLAR TOPLANDIK 'ı ziyaret etmeyi unutmayın!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe