23.10.2012

4 Gündelik yazılar: Bayram hediyem ve İnternet dolandırıcılığı


Selamlar ÇATI KATI takipçileri!
Blog çekilişleri son sürat devam ediyor. Ben de geçenlerde Merve'nin (Balköpüğü tasarım) Bayram hediyesi amacıyla Bakras ile birlikte yaptığı çekilişe katılmıştım ve gördüğünüz üzere bu cici laptop çantasını kazandım!
Hemencik te kargoya vermişler bugün elime geçti çok sevindim. Rengi ve kumaşı çok güzel. Çok teşekkür ediyorum buradan Bakras'a, Bakras’ın kurucusu ve bu güzel çantaları dizayn eden Başak Kızılkaya'ya ve sevgili Merve'ye. Hemen elime alıp ta sizler için poz vermeden olmazdı tabi.. :)
Ben de çekilişlere katılmak istiyorum derseniz bir kaç çekiliş haberim var size burada .


Ah şu çağrı merkezlerinde çalışanlar olmasa biz kimi arayıp bağırıp çağırıp stres atacağız?
Bu cümleme kızmayın ama bir Türkiye klasiği bu. Çağrı merkezlerinde çalışmak kadar stresli bir iş olmasa gerek. Orada çalışan insanların hiç bir suçu olmadığı halde bütün azarı işitenler onlar maalesef. Ama bu olayın asıl sorumlusu şirketlerin bu durumu önemsediklerini de pek sanmıyorum...
Bir alışveriş sitesi var size gerçekten kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmeyeceğim : Netvarium
Yaşadığımız mağduriyetten dolayı yazıyorum bunları. Yaklaşık 2 hafta oldu sanırım eşim bu siteden maalesef alışveriş yapmış bulundu. Sipariş detaylarında yazdığına öre ayın 15'ine kadar hazırlanacak ürünler ve kargoya verilecekti ama hala daha baktığımız da aynı şey yazıyor. Müşteri hizmetlerini aradığınızda şu an başka müşterilerle ilgileniyoruz numaranızı kaydettik sizi arayacağız diye gecenin 12.30'unda arayabilecek kadar anti profesyonel bir şirket bozması. Kardeşim sen neyin kafasını yaşıyorsun da gecenin 00.30 da beni arıyorsun ya? İyi hadi tamam aradılar en azından diyorsun ama hala el de ne ürün var ne bir şey. 2 hafta geçti hala ürün konusunda sıkıntı yaşıyorlarmış, banane! O zaman para mı iade et diyorsun 'ben bir depoyu arayıp size döncem 1 saate' diyor ve dönmek falan yok. 2 haftadır aynen bu şekilde oyalıyorlar bizi. En az 15 kere aramışızdır herhalde. Facebookta şikayet sayfası bile açmış mağdurları (burada) o derece kötü bir firma anlayacağınız. Ali'de artık fıttırdı gerçekten, ben de bugün dalga geçiyordum onunla 'bak benim bedava ürünüm 2 günde geldi de senin para verip aldıkların 2 haftada gelmedi' diye.. :)
Fiyatları çok uygun diye kanıp ta alışveriş yapayım demeyin sakın benden söylemesi.. ;)
Bu arada hala oy vermediyseniz tık tık :)

4 yorum:

  1. Hediyeni güle güle kullan Duygu.Uyarı için de teşekkürler.

    YanıtlaSil
  2. iyi bir bilgilendirme olmuş..:)
    http://zoomlabakalim.blogspot.com/

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe