22.10.2012

9 Ödülü hak etmek için mimi yapmalısın mimi :P
Biricitciğim beni hem mimlemiş hem de ödüllendirmiş. Yaseminciğime buradan koccaman teşekkürlerimi sevgilerimi ve öpücüklerimi yolluyorum ve hemen görevlerimi yerine getiriyorum!


Foto ne alaka derseniz mimin ta kendisi! Bu mimler gitgide ilginçleşmeye başladı. :) Okuma köşemizi çekiyormuşuz bu mimde ben daha çok oturma köşemi çekmiş gibi oldum ama neyse. Dekoru tamamlamak amacıyla kenara da bir adet gözlük ve kitaba benzeyen ama kitap olmayan bir şey koydum. :) Anlayacağınız üzere orada ki kablosuz mousela daha haşır neşirim. Son zamanlarda pek kitap okumadım ama okuduğum zaman burada okuyorum çoğunlukla.
Sonra gelelim ödülümüze...

Bu ödülün amacı da, hevesle/keyifle blog yazmaya başlamış, takipçi sayısı 200'e ulaşmamış blogları tanıtmakmış. Onların da neler yaptığını bir görün, beğenirseniz takip edin demekmiş (bu kısmı biricitten kopyaladım ne yapayım üşengecim:) Yazının anlamına baktım dart ödülü diye bir şey çıktı ama anlamadım neyse ödül ödüldür diyorum, Biricitciğime beni unutmadığı için tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum ve asli görevim olan ödülü dağıtma işine de başlıyorum! Öncelikle ben de takipçi sayılarını göz önüne almıyorum pek blogları izlerken ben de kafama göre veriyorum anlayacağınız. :)

Hem mimliyorum hem de ödüllendiriyorum sizi şekerler afiyet olsun ve güle güle kullanın!

http://nurdanishere.blogspot.com/
http://mehtapkaya.blogspot.com/
http://cafekadinn.blogspot.com/
http://ecegurbuz.blogspot.com/
http://bendeonudicektim.blogspot.com/  'dan (jenny.bravocuğum :)
http://pelinsipka.blogspot.com/
http://sepsekerinfikirleri.blogspot.com/
http://uniqueideas2012.blogspot.com/
http://bayanbilen.blogspot.com/
http://kndnyp.blogspot.com/
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe