9.11.2012

6 Orijinal Yılbaşı Süslemeleri

via: http://weheartit.com/entry/37853446/via/pequenja#
Yılbaşına daha 1.5 aydan fazla var farkındayım ama o kadar zamanımız da kalmamış olabilir. :) Kim bilir belki Mayalar haklıdır, dünyanın sonu geliyordur. Adamlar asırlar asırlar öncesinde ne kadar büyük astronom ve matematik dehaları olduklarını kanıtlamışlardır nede olsa..
Geçen gazetede okumuştum bir teoriye göre (daha çok hipotez denmeli aslında) 21 Aralıkta gerçekten dünyanın sonu geliyorsa kurtulmayı başarabilen dünyada 2 bölge olacakmış. Bunlardan biri Fransa'da şimdi adını unuttuğum bir bölge ve ne de şanslıyım ki diğeride bize 1-1,5 saatlik uzaklıktaki Şirince köyü! Yani dostlar demem şudurki eğer dünyanın sonu gelirse benim için ayrıca üzülmenize gerek yok ben kıçımı kurtarırım her türlü rahat olun! :D Bu arada köy diyipte es geçmeyin Şirince şaraplarıyla ve butik otelleriyle ünlü şirinmi şirin bir köy. Bir kere gitme şansı bulabildim ne yazıkki ama tadı damağımda kaldı en kısa zamanda (umarım 21 aralık olmaz) tekrar gidilecek listemde!
Neyse haberin devamındaysa 21Aralık için bütün otellerin ve konakların rezarvasyonlarının şimdiden kapandığı ve Şirince halkının bu durumdan ne kadar memnun olduğundan bahsediliyordu. ohh kebap! Artık 3 ay çalışmazlar o günden sonra.. :)
Altı üstü 3-5 resim paylaşacağım ama konu nereden nerelere geldi görüyorsun sayın okur ama olsun.. Asıl amaç sizlerle bu şirin ve orijinal yılbaşı süslemelerini paylaşmaktı, o zaman haydi bakalım hep beraber beğenecek misiniz?
via:  http://www.apartmenttherapy.com/janes-wall-collection-christma-72170


via:  http://marthaandtom.com/2010/12/a-pine-tree-for-christmas/


via:  http://www.apartmenttherapy.com/a-christmas-tre-133446


via:  http://emmas.blogg.se/2011/november/getting-ready-for-christmas.html


via:  http://www.apartmenttherapy.com/michaels-musical-christmas-tre-103414

Bu müzikal ağaçta pek bir sevimli değil mi?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe