5.11.2012

2 Robbieciğimde yaşlanmış..Günaydınlar ÇATI KATI!!!
Ben yaşlanırken sevdiğim ünlülerin genç kalmasını beklemem kadar saçma bir durum yoktur herhalde. Gerçi önümüzde bir Ajda Pekkan gerçeği var ama.. :) Bugün kafeyi ben açtım dolayısıyla erken kalktım. Bu çalışması bile mucize olan laptoptan size durum bildirmesi yapmaya çalışırken bir yandan da basmayan tuşlar, eksik harfleri düzeltmeye çabalıyorum o yüzden yazım hatalarını görmezden geliniz pilizz..

Neyse işte bu sabah kafeyi açma işi bana patladı. Geldim kapıları açar açmaz her zamanki gibi telefonumu hoparlöre bağladım bira yandan temizlik bir yandan şarkı söylemece tam bir inşaat işçisi edasında.. :P Tv yi de açtım tabi bu klibi gördüm, Robbie Williams'ı küçüklüğümden beri çok severim zaten elimde paspas durdum izledim çok şirin bir şarkı ve klip hemen sizinle paylaşmak istedim. Adamın saçları da kırlaşmaya başlamış, durdum üzüldüm kendi kendime nedense ne biliyim şimdi İngiltere'nin yaramaz çocuğu sanki bana hiç yaşlanmayacak gibi geliyormuş. Bide kilo almış hafiften şişko dobik olma yolunda ilerliyor gibi gözüküyor. :) Ama klipteki tarzına bayıldım pembe bir takım ve turkuaz ayakabılar süper yani.. 74lüymüş aslında o kadarda yaşlı değilmiş belki klip için kırlaştırmışlardır saçları ama surat falanda çökmüş beya...


İngilizler çirkindir bilmem nedir, tarihten dolayıda hiç sevmem kendilerini falan ama adamlar müzik konusunda gerçekten çok hoş bir damak zevkine sahipler yani şimdi haklarını yememek lazım. The Beatles'ı , Queen'i, Oasis'i daha bir sürüsü varda şimdi bir de Coldplay var İngilizlerin Mor ve Ötesi'si benim gözümde daha doğrusu Mor ve Ötesi bizim Coldplay'imiz diyebiliriz de onlar kadar başarılı değiller tabiki.. :)
Yani adamlar müzik konusunda bir çok efsanelere imza atmışlar ama müzik dışında çokta elle tutulur bir yanları yok yani..


2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe