10.04.2013

23 Beyler bayanlar dikkat : Çekilişimiz var !!!


ÇEKİLİŞ BİTTİ


Selam sayın okur!
Bir süredir ortalıkta olmadığımdan çoğu kişi yazmayı bıraktığımı düşünüp benden ümidi kesmiş olabilir düşüncesiyle hareket edip, hem geri geldiğimi duyurmak amacıyla hem de yaklaşan yaz aylarına istinaden böyle bir çekiliş yapmaya karar verdim. Biliyorsunuz bir yaza hazırlık yazı dizisi hazırlıyorum bu günlerde, ilk bölümünü de dün paylaştım, dilerseniz buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Bu yazı dizisinde bir bölümü de cilt bakımına ayırmayı düşündüğümden aklıma böyle bir paket hazırlamak geldi. Şöyle ki 1 adet çekiliş ve çoktan seçmeli hediyelerimiz mevcut : Şanslı olan arkadaşımız bu paketlerden birini seçecek. Kalan hediyeyi de bir sonraki çekilişte vermeyi düşünüyorum ama söz vermiyorum yine de ne olur ne olmaz belki ben kullanırım. :) Kısacası ya cilt bakım paketini ya da çantayı seçiyorsunuz arkadaşlar.


Çantayı çok bayılarak Koton'dan aldım, çok düşündüm çekilişe katıp katmamayı. Cilt bakım paketindeki ürünlerin çoğu her cilt tipine uygun ama tabii daha çok benim cildime yatkın ürünler. :) Bence sadece bayanlar değil beylerde katılmalı bu çekilişe. Cilt bakım paketinde peelingten ayak kremine her şey mevcut. Ürünlerin çoğunu onlarda kullanabilir veya isterlerse sevdiklerine hediye edebilirler.


Neyse gelelim şartlarımıza;
  • en alttaki "bu siteye katılın"(GFC) kısmından takibe alıyorsunuz
  • en üstteki Facebook'ta beğen kısmından beğeniyorsunuz.
  • yine en alttaki minik mavi kutucuğa tıklayıp Bloglovin'den takibe alıyorsunuz. (takip butonlarının hepsi en üstte ve en altta )
  • Twitter'da  #ÇATIKATImutfaktan çoktan seçmeli çekiliş @catikatinet hashtagiyle paylaşım yapıyorsunuz ve takipleşiyoruz. Diğer mecralarda duyuru keyfinize kalmış.
  • O yok bu yok şu yok diyipte hiçbir yerde paylaşım yapmayacak arkadaşlar hiç zahmet etmesin en az 1 yerde duyuru yapalım ki duyulsun çekilişimiz.
  • Instagramı olanlarda sağdaki çekilişle ilgili resimlere tıklayıp beğenebilirler dilerlerse "duyguuygun" olarak arayabilirsiniz beni. :)
Çekilişe katılım son gün : 05.05.2013 saat: 19.00 en geç ertesi gün gece açıklanır arkadaşlar. Herkese bol şanslar, bol güneşler! ^^
NOT: Yazının altına isterseniz yorum yapabilirsiniz ama formu doldurmanız şart. Bilgilerinizin güvenliği açısından form oluşturuyorum.Ayrıca paylaşımlarınızı kolayca alttaki butonlardan yapabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe