5.04.2013

4 KAFT Tasarımla tanıştınız mı?

Her yönüyle farklı tasarım tişört markası; KAFT
Geçenlerde gelen bir maille KAFT tasarımın ürünlerini ve hizmet kalitesini deneyimleyebilme fırsatım oldu. 
Özellikle her tasarıma bir anlam yükleyip, onu mümkün olduğunca sıradanlıktan uzaklaştırma vizyonu oldukça hoşuma gitti. Tasarımların her biri orijinal, sanatçılarının el emeği ve ürünleri incelemeye başladıktan sonra hangisini alacağınız karar vermek, aralarından seçim yapmak gerçekten çok zorlaşıyor. :) 


Neyse uzun bir seçim aşamasından sonra nihayet  ürün siparişi verdim ve hemen ertesi günü elime geçti. Özellikle buna çok şaşırdım ve ürünün kalitesi gerçekten çok iyi. Eşim tişört giymeyi çok sever o yüzden ona aldım ve o da bayıldı. Sadece tişört değil aynı zamanda kapşonlu sweayshirtler ve iphone kapakları da mevcut tasarım ürünleri arasında. 
Özellikle hizmet kalitesi konusunda benden 10 tam puan alan KAFT tasarımın ürünlerini sizde deneyimlemek isterseniz;  


http://www.kaft.com/

https://www.facebook.com/KAFT.co

https://twitter.com/KAFTco

http://pinterest.com/KAFTco/

4 yorum:

  1. Kaft'la tanıştım bende.Ama benim tanışmam ilginç oldu biraz.Arama motoruna (nasıl başardıysam!)Lolipop Network diye bir sayfa yapıştırmışım.Onun bünyesinde olan satış sitelerinin,bilgisayarda sürekli tam ekran reklamları var.Özellikle KAFT'ın.İlk bakışta virüs sandım çünki ne yapsam kaldıramadım.Daha sonra incelediğimde gerçekten çok farklı tasarım tşörtler.Her bilgisayara oturduğumda Kaft ürünlerini gördüğüm için ezberledim diyebilirim.Yeni tasarım modeli seçmişsiniz,iyi günlerde kullanın.

    YanıtlayınSil
  2. Teşekkürler, güzel paylaşımlarınızın devamı temenlisiyle...

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe