7.04.2013

0 Kışkış artık Kış!


Merhaba sayın okur!
Kış bitti bitiyor derken anladım ki ben tam bir bahar insanıymışım. Ne zaman havalar ısınmaya başladı benimde keyfim doğru orantıda artmaya başladı. Kışın ki bütün hantallığımı, uyuşukluğumu atıyorum yavaş yavaş üzerimden ve bloga bazı yeniliklerle dönmek için çalışıyorum. En nihayetinde kış uykusundan uyanabildim anlayacağınız. ;)
Sağ üst köşedeki "tadilatta" ibaresini görmüşsünüzdür sanırım. Blogun bu tasarımından sıkıldım artık, son birkaç gündür yeni tasarım üzerinde çalışıyorum. Uğraşmaya uğraşmaya da bazı şeylerin nasıl yapıldığını unutmuşum o yüzden biraz yavaş ilerlese de sonunda olumlu sonuçlar almaya başladım. En önemlisi kapak tasarımı bence blogu en başta gösteren, anlatan şey o ve en soruda onu tasarlayabilmek. 
Bu üsttekini yapabilmek için bile kaç gün uğraşmıştım ki şimdi 2 dk mı almaz onu yapmak çok basit bir kapak tasarımı çünkü ama renk uyumlarıdır, osudur, busudur derken içine sinen bir şey yapabilmek gerçekten biraz zor. Sanırsam -yani daha sonra fikrim değişmezse- kapağı nihayet tasarladım ama daha da yapacak iş çok nedense zoru, uğraşmayı ve kendime işkence etmeyi çok seviyorum. :)
Birkaç güne kadar blogun görünümü sağda ki gibi olacak. Fark ettiyseniz orada minik bir detayda var, ufak bir değişiklik daha söz konusu. Fark etmeyenler için de söylemiyorum sürpriz olsun bakalım. Henüz kapağı bitirebildim dediğim gibi yapacağım birkaç şey daha var bakalım inşallah güzel bir şey çıkar ortaya. :)
Aynı zamanda bir yazı dizisi tasarımım var onun üstünde de çalışmaya çabalıyorum, daha araştırma kısmındayım. Bütün bu işler bitikten sonra tam yol ileri sayın okur bekle beni!!!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe