5.05.2013

0 Çekiliş sonucu ve çekilişten notlar


Evet beyler bayanlar çekilişimiz nihayetinde bitti!
Cilt bakım paketi veya çanta hediyesinden birini seçtiğiniz çekiliş süreci aslında oldukça ilginç ilerledi. Toplamda 111 kişinin katıldığı bu çekilişe ilk günlerde herkes çantayı seçerken sonraki günlerde cilt bakım paketine rağbet oldu.
Tabloda gördüğünüz gibi.. İlk günlerde tam tersiydi bu tablo. :) Talihlimiz 58. sırada formu dolduran ve cilt bakım paketini tercih eden AYŞENUR GÜLER arkadaşımız oldu! Güle güle kullan Ayşenurcum az önce mailini gönderdim. :)

Çekilişten notlar
Formdaki en son soruyu zorunlu olmadığı halde çoğu kişi cevaplamış:
*Blogumda fazla ya da eksik bulduğunuz her hangi bir şey veya görmek istediğiniz her hangi bir şey var mı?
Cevaplar çok güzel, çok mutlu etti beni bundan sonra yapacağım her çekilişte böyle bir anket sorusu sormayı düşünüyorum. Öneriler olmasına da özellikle sevindim. Çoğunlukla kendin yap postları çok isteniyor. Onun dışında gelen öneriler

  1. modayla ilgili daha fazla şey
  2. cilt ve saç bakım ürünlerine yönelik deneyimler
  3. yapılan alışverişlerle ilgili resimli postlar
  4. kalıcı makyajla ilgili yazılar, örnekler, videolar
  5. daha çok hediye (sponsor olursa neden olmasın:)
  6. daha çok dekorasyonla ilgili post (aklımda zaten)
  7. makyaj ve cilt bakımı teknikleri ve ürünleri

Precious moments EdP
Kalıcı makyajla ilgili hiçbir şey bilmiyorum kulaktan dolma şeyler yazmak istemem ama ileride daha çok fikrim olursa bu konuyla ilgili tabi kide yazarım. Alışveriş postları yayınlama konusunda çok emin olamıyorum (kozmetik dışında) ama alışveriş postundan ziyade "tavsiye postları" yazmayı bende düşünmüyor değilim. Memnun kaldığım bir üründen bahsetmek bence çok mantıklı bende bazı şeyleri almadan önce girip bloglarda bakınıyorum o ürün hakkında insanların düşüncelerine yapılan yorumlara o yüzden bende o tarz postları çok faydalı buluyorum. Bu sebepten dolayı özellikle 2. ve 7. maddeye daha çok değinmeye karar verdim. :) Kozmetiği alışverişinden kullanımına kadar çok seviyorum. Sadece makyaj malzemelerini değil cilt ve saç bakım ürünlerini de denemeyi hatta zaman zaman bulduğum tariflerden maskeler vb şeyler yapıp denemeyi de çok seviyorum. Arada sırada paylaştığım bazı tarifler oluyor ama neden şimdiye kadar daha çok yazmadım açıkçası bilmiyorum. :) Birde geçenlerde Oriflame'e üye oldum, ürünlerini zaten alıyordum neden üye olup daha ucuza almayayım dedim. Çevremde ürünlerini kullanan çok kişi varmış onu fark ettim, ne kadar çok erkek kullanıcısı varmış ona ayrıca şaştım. Kendime sipariş verirken onların istediklerini de aldım oldukça da karlı bir sipariş oldu. :)  Kozmetik deneyimleri postları da şu an bana daha cazip gelmeye başladı. Bu ay ki ve geçen ay ki katalogtan en çok beğendiğim ürünleri ayrıca bir post olarak yazmaya karar verdim ama en en 1.si sanırım bu sağ taraftaki parfüm. Geçen ay ki siparişimde parfüm testerlarını istemiştim zaten, bu parfüme ayrıca bayılmıştım ve şansıma bu ayda indirimdeymiş yakında benim olacak!! :)
Çok pahalı kozmetik ürünleri almayı tercih etmiyorum çünkü gerçekten çok alıyorum mağazaya girdiğimde kendimi kaybediyorum resmen. :) Oriflame'in de özellikle bazı parfümleri ve rujlarını kullanıyordum şimdi daha çok ürününe erişimim olabilir ve kullandıkça da ürünler hakkında yorumlarımı yazarım. Sizinde merak ettikleriniz varsa buradan veya iletişim bölümünden bana yazabilirsiniz. Satın almak veya danışman olmak isterseniz de yardımcı olabilirim. Bende acemiyim ama çok tatlı bir sponsorum var bilemediğim konuları veya merak ettiğim ürünleri hemen açıp soruyorum çok yardımcı oluyor, beğenmediğini yok alma diyor.
İncelemek isterseniz bu ayın kataloğu ve indirimde olan ürünlerin bazıları için tıktık
Son olarak Ayşenur'u tekrardan tebrik ediyorum, bir daha ki çekilişimizde görüşmek üzere diyorum ve umarım o zaman kadar isteklerinizi biraz da olsa gerçekleştirebilirim. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe