17.05.2013

0 e-buyukbeden.com’dan 25 TL Değerinde Hediye Çeki, Bu Çekilişe Katılmadan Yaza Merhaba Demeyin!Yazın sevindirici tarafı sadece güneş, kum, deniz değil; en renkli ve en uygun sezon kampanyalarının da bu dönemde başlıyor olmasıdır.  Bu kampanyalardan biri de e-buyukbeden.com’un başlattığı; yaza merhaba, bahara veda kampanyası… e-buyukbeden.com, büyük beden bayan kıyafet üzerine satış yapan bir alışveriş sitesi. Uygun fiyatları, hoş tarzları, kalitesi, şık ve farklılıklarıyla göz dolduran bir siteye sahipler. Şahsen ben çok sevdim sitelerini, gördüğüm kadarıyla da büyük beden giyinen bayanların,  mağaza mağaza dolaşmasına gerek kalmadan,  moda ve alışverişte ilk durakları e-buyukbeden.com olacak. Elbiselerden tuniğe, pantolonlardan tayta, bluzlardan gömleğe, hırkalardan yeleğe kadar uzanan ürün yelpazesiyle; klasikten spora, sadeden gösterişli modellere kadar birçok çeşidi sitede uygun fiyatıyla bulmak mümkün.

Her yaştan bayanın arzusudur, şık ve güzel kıyafetlerinin olması. İşte bu büyük beden alışveriş sitesinde,  size sunulan; kapıda ödeme, havale ya da kredi kartına 6 ay taksit %0 faiz  imkanlarıyla kendinize uygun ödeme seçeneğini belirleyip o çok beğendiğiniz kıyafetlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aldığınız güzel giysilere de heyecanınız yatışmadan çabucak kavuşabileceksiniz. Nerden mi biliyorum? Çünkü firmadan anneler günü için aldığım ürünler de 2 iş günü içerisinde elimde oldu.
Bir süredir, büyük beden giyinen takipçilerimden şık ve güzel büyük beden kıyafet satan yerleri nasıl bulacaklarına dair bilgiler isteyen  mailler almıştım. e-buyukbeden.com’un bu kampanyasını duyunca da  fırsat bu fırsat deyip  siz takipçilerimin yararlanabilmesi için bir kampanyada ben istedim.
e-buyukbeden.com’un sponsorluğunda hazırladığım bu kampanyada çekilişle 5 takipçim 25 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

Kampanyaya katılım şartı olarak ise sadece;

·      Sponsorumuzun e-buyukbeden.com’un sitesine üye olmak. (ki üye olduğunuzda 10tl hediye çeki kazanıyorsunuz)  http://www.e-buyukbeden.com

·         e-buyukbeden.com’un   Facebook sayfasını beğenmek ve bir görselini paylaşmak.

·         Twitter hesabınız varsa e-buyukbeden.com’u Twitter sayfasından takip etmek ve mention atmak.

·         Blogumun takipçisi olmanız da benim şartım. Blogumu, GFC ve Bloglovin'den takip etmeniz yeterlidir.

Yaza girerken e-buyukbeden.com’un sizin için sunduğu fırsatları kaçırmayın. Alışveriş yaparken kazanacağınız sitede, sadece bu 25 TL değerindeki hediye çekini değil, ayrıca e-buyukbeden.com’un sitesine üye olduğunuz için de  10 TL hediye çeki kazanacaksınız.

Kampanya geçerlilik süresi ise 31 Mayıs’a kadardır.
Kampanyaya katılın, kazanan şanslı kişiden biri olma fırsatını kaçırmayın :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe