25.05.2013

0 Oriflame Mayıs ayı ikinci siparişler


Geçen siparişteki hediye ettiğim Volare parfümünün çok vintage bir havası vardı tam bir anne kokusu diye düşünmüştüm nedense. :) Anneme de aynı hediyeyi vermeyeyim diye yine Oriflame'in en sevilen parfümlerinden olan Amber Elixir'i ve Amber'in el ve vücut kremini sipariş etmiştim. Bu kokuda da daha çok modern kadın kokusu havası var bence ama kadın derken 35+ 'dan bahsediyorum. Yani bu parfümde çok benlik değil. Ama annelere seçtiğim kokularla hedefi tam 12'den vurdum diye düşünüyorum. :)

Ortadaki beyaz şişeli olan kendime aldığım parfüm. Precious moments. Ferah ve aromatik bir koku. Bahar ayları için ideal. Yalnız içerisinde gerçek elmas tozları varmış. Ben testerlardan bakıp çok beğenip sipariş vermiştim hiç özelliklerine bakmak aklıma gelmemiş. :) Sonuçta parfüm, kokusu güzel daha ne özelliğine bakacaksın ki.. Ama elmas tozlarından pek hoşlanmadım açıkçası. Çok parıl parıl gözüküyor. Resimden anlaşılıyordur herhalde..


Neyse kokusu güzel diye düşünüp kullanacağız artık. :) Kendime aldığım bir diğer ürün GG Mineral therapy concealer. Burada ki yazımda bahsetmiştim. Tesadüfen aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Bu GG ürünlerinin paketlerini pek beğenmesem de genelde ürünleri çok kaliteli çıkıyor. (örneğin top allıkları) Herkesten duyuyordum ona güvenip aldım açıkçası.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe