20.05.2013

0 Ürün inceleme : Concealer


Merhaba sayın okur!
Bir önceki çekilişimde yaptığım anket sonucu blogta en çok görülmek istenen konulardan ikisi kozmetik ürünleriyle ilgili deneyimler ve alışveriş postlarıydı. Kozmetik bloggerı olmasam da çoğu bayan gibi bende kozmetiğe ve cilt bakımına oldukça meraklı olduğumdan ve sıkça yeni markalar ve ürünler denediğimden bu deneyimleri yazılarıma aktarmaya karar verdim.
İlk ürün olarak Giordani Gold Mineral Therapy kapatıcı ürününe değinebiliriz. Oriflame'den bu ay yaptığım 2. alışverişte( postu yakında yayında ) bir arkadaşımın isteği üzerine kendime de aldığım bu concealerı yaklaşık 4-5 gündür kullanıyorum ama gerçekten çok memnun kaldım. Gözlerimin altı her zaman halka halka olduğundan concealer her zaman kullanmak zorundayım. Bu zamana kadar hep stick şeklinde ya da krem formunda bir çok farklı markanın ürünlerini denedim, bunu da indirimde görünce hemen kaptım.
mineral therapy concealer
Light/medium olanını aldım, en beğendiğim özelliği tamamen görünmez oluşu. Yani şöyle ki daha önce kullandıklarımdan özellikle stick şeklinde olan concealerlar genellikle bazı bölgelerde topaklanma yapıyordu, sürdükten bir zaman sonra çizgi çizgi toplanıyordu ve kötü bir görünüme sebebiyet veriyordu. Bu mineralli concealer ise sürdükten ve göz çevresine parmaklarımla hafifçe yaydıktan sonra tamamen kayboluyor. Son derece doğal bir görünüm veriyor gerçekten çok sevdim. Hafiften de sürdüğünüz bölgede aydınlık yaratıyor, daha koyu tenliyseniz bu tonunu aynı zamanda aydınlatıcı olarakta kullanabilirsiniz.
Kremsi yapıda ama daha çok sıvı formda olduğundan fırça kısmı çok kullanışlı değil. Fırçasıyla göz çevrenize uyguladıktan sonra hafifçe parmaklarınızla dağıtmak ve yedirmek daha rahat oluyor. Yağlı bir yapıda değil. Ortasındaki siyah kısmı çevire çevire kremine ulaşıyorsunuz. Komik bir cümle oldu ama öyle. :) Resimde gördüğünüz minicik damla neredeyse benim iki gözümün etrafına yetiyor. Şimdiye kadar bu ürünle bir sıkıntı yaşamadım hatta çok memnun kaldım.

Puanım : ♥♥♥♥♥

Bu ürünü kullandınız mı? Kullandıysanız memnun kaldınız mı? 
Sizde kullandığınız ve memnun kaldığınız ya da kalmadığınız concealer markalarını bizimle paylaşır mısınız? Alttaki yorum kutucuğuna yazmanız yeterli.

Kategorideki gelecek yazılardan bazıları 

  • Alix Avien natural blush-on 
  • Essence gel eyeliner
  • Neutrogena yağsız göz makyajı temizleyicisi
  • Preciosus moments EdPHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

İzleyiciler

Bumerang - Yazarkafe