13.09.2013

0 Khaleesi Makyajı


Güzelliği dillere destan olup bugünlere kadar gelmiş ejderhaların annesi Targaryen boyundan Daenerys Targaryen.. :p Hala daha kitaplarını okumaya fırsat bulamasamda düştüğü dakikada hemen indirip izleyen sıkı bir takipçisiyim Game of Thrones'un. Dizide hala Targaryen kısmı çok ağır ilerliyormuş gibi hissediyorum ve 3. sezonda sondan bir önceki bölüme kadar dizi çok durağandı. Fakat o 9. bölüm finali hepimizi şoka sokmuştu. O gün sosyal medyadaki en önemli gündem maddesi o olaylardı. (Daha fazla spoiler yok, hala daha izlemeyenler olabilir.) Neyse işte 3. sezonu kurtaran bölümdü bence gerisini çokta hatırlamıyorum zaten. Nisan'a doğru yine bir geriye dönüş yaparım.
Bugün G&D COSMO'da da belirttiğim gibi ünlü makyajı temasına takıldık kaldık. Daha yeni keşfettiğim Michelle Phan adlı çok yetenekli bir bloggerın bu makyaj videolarını buldum. Gerçekten çok çok yetenekli videoları izleyince hak vereceksiniz. İşte nasıl Daenerys Targaryen olunur, olunamasa da benzenir onu izleyelim.

 

Khaleesi'nin yüzünde en ön plana çıkan kısım kaşlarıymış anladığım kadarıyla. Çünkü videoda gördüğünüz gibi sadece kaşlarını yaparak bile inanılmaz derecede Khaleesi'ye benzedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe