20.09.2013

0 Vestel Küçük Ev Aletleri Hayatınızı Kolaylaştırır

Vestel’in mutfaktan kişisel bakıma kadar her türlü ihtiyaca özel olarak tasarlanmış, zamandan tasarruf ettiren küçük ev aletleri serisini çok seveceksiniz.

Koşturmacayla geçen hayatımızda küçük ev aletleri biz pratik bayanların vazgeçilmezidir. Zamandan ve enerjiden tasarruf etmek ve birazda kendinize ve çocuklarınıza vakit ayırabilmek istiyorsanız Vestel’in küçük ev aletleriyle hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırabilirsiniz.

Kullanımı pratik ve temizliği zahmetsiz mikserler, doğrayıcılar, ihtiyaca özel blenderları mevcut. Çocuklarınızın ve sizin sağlığınızı ön planda tutan Mix&Go Serisi blenderlar biberonlarda kullanılan BPA içermeyen maddeden yapılan karıştırma şişeleriyle ve 3 farklı renk seçeneğiyle çocuklu ailelerin vazgeçilmezi olacak nitelikte.

Dibi tutan çorba tenceresi temizleme derdiniz olmasın. Bırakın çorbanızı Vestel Çorbacı hazırlasın. Çünkü Vestel Çorbacı kesme, parçalama, çırpma, karıştırma, ısıtma ve kaynatma özelliklerine sahip. Evden çıkmadan malzemeleri Vestel Çorbacı’nın haznesine atın, işten geldiğinizde ‘sıcak tutma modu’ sayesinde sıcacık çorbanız sizin için hazır olsun. Ayrıca 3 farklı ısı ayarı ve dakika ayarlı zamanlayıcısı sayesinde Vestel Çorbacı’yı birbirinden leziz soğuk içecekler, tatlılar, püreler, salçalar ve bebek maması hazırlamak içinde kullanabilirsiniz.

İşleve önem verdiği kadar tasarıma da önem veren Vestel’in küçük ev aletleri V-Brunch serisinde Inox ve Retro tasarımlarıyla mutfağınız daha şık olabilir. Kırmızı tost makinesi ve su ısıtıcısyla mutfağınıza Retro bir hava katabilirsiniz. Güne enerjik başlamak isteyenlerin vazgeçilmezi katı meyve sıkacağı veya narenciye sıkacağı alırken mutfağıma uymaz diye düşünmek zorunda değilsiniz.

Ürünleri daha ayrıntılı incelemek için sizleri Küçük ev aletleri sayfasına davet ediyoruz.
http://www.vestel.com.tr/kucuk-ev-aletleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe