5.09.2013

0 Yeni Sezon ve Saç Sorunsalı


Merhabalar sayın okur!
Eylül-Ekim ayları gelince kimisinin tatili bitiyor işine dönüyor, kimiside yeni bir okul dönemine hazırlanmaya başlıyor. Çoğumuz için yeni yıl aslında bu dönemlerde başlıyor, en azından öyle hissediyoruz.. Bu dönemlerde benim içimde de bir kıpırtı başlar hep, dikkat ettim saçlarımı bu zamanlarda değiştirme ihtiyacı hissetmişim hep. :) Evet, yine o dönemim geldi ve araştırmaya başladım. Sonuç olarak sonbahar ve kışa uygun, daha çok ta ten rengime gidecek renklere odaklanmaya çalışıyorum sürekli. Kesilecek ve boyanacak o konuda kararlıyım artık.
Yakışacağını bilsem yaz kış hiçbir şey dinlemeden tereddütsüz yapacağım bu olurdu.

via
Model konusunda sıkıntı yok ama sarı işte... :) Ya da böyle kahküllü ve birazda katlı hali..


Neyse sarı Bob hayallerimden vazgeçip realiteye döndüğümde ise eski resimlerimi kurcaladım ve bu kolajı hazırladım. Size de tavsiye ederim benim gibi kararsızsanız yardımı dokunuyor.


En yakın zamanda çekilen 2 numara. Şu anda saçlarım o halde yani gittikçe kezbanlaşıyorum. 3 numara şu an ki saçımın ilk yapıldığı zaman yani balyajlı, o zaman güzelmiş te şimdi hem çok yıprandı hemde çok uzadı. 6,7 ve 11 numaralar bana diyor ki en kısa çene hizasında en uzun omuz hizasında olmalı. Sanırım ideal saç uzunluğum bu benim. Renk konusuna gelirsek bence sezonun en favori renkleri hafiften kızıl ışltılı kahverengi tonları, aşağıdakiler mesela..


via


Bunun kahverengi veya kızılla alakası yok farkındayım ama kesimde, renkte gerçekten çok güzel değil mi??
via
Bu balyajlı modeldeki tonlamalar çok hoş gerçekten. Ve en üstteki renk en çok hoşuma gidenlerden. (rujun rengi de harika) Kesim uzun kahküllü Bob modeli ya da katlısı olacak ama renk hala muallakta. Siz ne dersiniz peki? Sizin en çok hoşunuza gidenler hangileri benimle paylaşırsanız çok sevinirim sayın okur.
İyi geceler!
Not: Bu yazıyı sadece kendim için hazırlamış gibi gözüksem de sizleri de düşündüm hani.. :P

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe