16.11.2013

0 MORE by Demi Makyaj Paleti


Merhabalar sayın okur!
Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Oriflame'e üye olduğumdan beri birçok ürününü deneme imkanım oldu. Bünyesinde birçok farklı marka olan Oriflame'in elbetteki bazı markaları ön plana çıkıyor. More by Demi markası da bunlardan biri.


Palet altın rengi metal kaplamasıyla oldukça şık ve dikkat çekici bir tasarıma sahip. İçeriğine daha yakından bakacak olursak;

İçeriğiyle de oldukça kullanışlı bence. İçerisinde 4 adet far, 2 adet dudak parlatıcısı, 1 adet allık ve 1 adet kapatıcı ve bunların ufak fırçaları bulunuyor. Evde makyajınızı yaptıktan sonra ilerleyen saatlerde tazelemek amacıyla bu paleti çantanızda taşıyabilirsiniz. Genelde allık ve ruj tazeleyen bir insan olduğum için ve boyutu dolayısıyla benim için oldukça kullanışlı.

 Parlatıcı rujları gerçekten çok fazla parlatıyor ve çok güzel nemlendiriyor. Farların pigmentasyonu oldukça yüksek özellikle koyu renk olanların. Allığın tonu çok hoş, hafif, gül kurusu ve şeftali tonlarının karışımı gibi. Kapatıcısı biraz parlak nedense ve çok yoğun kapatıcı özelliğe sahip olduğunu söyleyemeyeceğim ama yine de işe yarar. Benim tenimde duruşları şu şekilde.
Sürekli yanınızda makyaj çantasıyla gezmek istemiyorsanız kullanışlı bir palet. Siyah kadife kılıfıyla çantanıza atarsanız o güzelim kaplamasının çizilmesine engel olabilirsiniz ama o parmak izlerine yapacak hiçbir şey yok sanırım. :)
Paleti siteden incelemek isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ÇKM Facebook'ta

BLoglovin'den takip et

Follow on Bloglovin

Takipçiler

Bumerang - Yazarkafe